top of page
seaic.png

Шановні колеги!

Тернопільський центр СЕЕА у 2021 році завершив свій перший освітній курс за програмою Комітету Європейської освіти в анестезіології, що був розпочатий у 2019 році і складався із 6 стандартних навчальних циклів : «Грудна клітка і дихання», «Серце і кровообіг», «Інтенсивна терапія, невідкладна медицина, кров та гемотрансфузія», «Мати та дитина», «Неврологія, регіонарна анестезія та терапія болю» та «Окремі питання периопераційного забезпечення».

Сертифікат.jpg

Навчання на різних циклах проходили 332 учасника, але повний курс успішно завершили 16 лікарів-анестезіологів із різних регіонів України. Всім їм були видані відповідні сертифікати Комітету Європейської освіти в анестезіології.

Goaato_edited.jpg

Правлінням ГО «Асоціація анестезіологів Тернопільської області», що є зареєстрованим Центром тестування при МОЗ України провайдером безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників та є базою Тернопільського центру СЕЕА прийняте наступне рішення:

  1. Розпочати у 2022 році новий курс за програмою Комітету Європейської освіти в анестезіології.

  2. Провести перший цикл курсу за програмою СЕЕА «Грудна клітка і дихання» 12-14 травня 2022 року на базі КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» ТОР.

  3. Започаткувати новий освітній проект для лікарів-анестезіологів під назвою «Тернопільська фахова школа з анестезіології та інтенсивної терапії» та провести перший цикл «Особливості анестезіологічного забезпечення хірургічних втручань у різних напрямках хірургії» у вересні 2022 року.

 

 

Чекаємо Вас на наших освітніх заходах!

bottom of page